Jakość Powietrza Krynica-Zdrój

Tutaj znajdziesz informacje na temat jakości powietrza w Krynicy-Zdroju. Nasz raport gromadzi dane o stanie zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Poniżej prezentujemy aktualne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych stężeń, znajdziesz tutaj także prognozy zanieczyszczenia dla Krynicy-Zdroju oraz dane historyczne. Raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala na bieżącą ocenę stanu powietrza i lepszą ochronę zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej i sprawdzenia aktualnego stanu jakości powietrza w Krynicy-Zdroju.


Stan Jakości Powietrza w Krynicy-Zdroju dzisiaj

Pomiar jakości powietrza w Krynicy-Zdroju wykonywany przez stacje monitorujące wskazuje na bardzo dobre warunki - niskie stężenie ozonu i brak negatywnego wpływu tlenku węgla na jakość atmosfery to wynik działalności na rzecz ochrony środowiska.

Smog Krynica-Zdrój (25.04.2024) - zalecenia

Obecna jakość powietrza w Krynicy-Zdroju jest wyjątkowo dobra, dlatego zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Otwarte okna pozwolą wypełnić mieszkania czystym powietrzem.